Slide background

Neo4j GraphDB

Graph Veritabanı’nın Gücünü Keşfedin

Verilerinizi “Graph” şekline dönüştürdükten sonra bazı sorulara çok daha kolay cevaplar alabileceğiniz ve daha önce hiç görmediğiniz sonuçlara ulaşabileceğiniz sistemler kurabilirsiniz.

Veriler Arasındaki İlişkileri Bulun

Artık her şey yavaş yavaş Bulut‘a taşınırken elinizdeki veri ağlarının ilişkisi ve bu veri ilişkilerinin topolojisi üzerinden çok daha etkin bilgi ve karar destek sistemleri üretebilirsiniz.

Tamamen Entegre

Popüler trendler, ağırlıklı arkadaş eğilimleri gibi “graph” algoritmalarını kullanarak kullanıcılarınıza “büyülü” gelen uygulamaları Hadoop entegrasyonu ile geliştirebilirsiniz.

Graph Database ile veriye farklı bakış

Neo4j yüksek performanlı, olgunlaşmış ve sağlam bir NoSQL Grafik Veritabanı’dır (Graph Database).  Programcıya kısıtlayıcı ve sabit tablolar yerine nesne tabanlı esnek bir ağ tabanı (network structure) sağlamaktadır.  Bununla beraber tamamen transaction desteği ile güçlü bir kurumsal veri tabanından beklenen özellikleri sağlamaktadır.  Pek çok durumda Neo4j, klasik bir ilişkisel veritabanına göre 1000 katı ve daha fazla oranda performans kazancı sağlamaktadır. Temel özelliklerinden bazıları:

SPP42,  NeoTechnolgy‘nin Türkiye resmi çözüm ortağıdır.

Kullanım Karnesi

Büyük Veri
Veri Esnekliği
Kolay Kullanım
İlişki Tanımlama

Graph Database dünyası hakkında daha detaylı bilgi almak ve de Neo4j ile veri analizi hakkındaki tecrübelerimizden faydalanmak için bizimle iletişime gecin

Temel Hizmetler

 • Tasarım ve Danışmanlık

  SPP42, Graph Database kullanım durumları konusunda da sizlere en uygun çözümleri sunmaktadır

  • Graph Yönetimi
  • Cypher ile Programlama
  • Hadoop Entegrasyonu
  • Graph ve Network Algoritmaları
 • Kullanım Keşfi

  SPP42, size kullanım durumlarını tanımlamanızda ve Neo4j‘in kurumunuz için doğru çözüm olup olmadığı ile ilgili her türlü yardımı yapabilir.  Bu danışmanlığın içerisine, sadece yazılım/geliştirme ekibi ile değil işletme kurallarını tanımlayacak ekiplerle de yapılacak görüşmeler dahildir.  Bu sayede işletme isteklerini daha iyi anlayıp, Graph Database’in işletmenize nasıl bir etki yapacağını daha net tanımlayabiliriz.

 • Neo4j Kurulum Desteği

  SPP42 sizlere kurumsal standartlara uygun ve üzerinde yazılım geliştirilmeye hazır bir şekilde Neo4j kurulmasında destek olacaktır.  SPP42 ve NeoTechnology size özellikle yüksek performanslı, tüm ayarları yapılmış ve test edilmiş bir Graph Database kurulumunda yardımcı olacaktır.

 • Kod Geliştirme Danışmanlığı

  SPP42 sizlere kurumsal standartlara uygun ve üzerinde yazılım geliştirilmeye hazır bir şekilde Neo4j kurulmasında destek olacaktır.  SPP42 ve NeoTechnology size özellikle yüksek performanslı, tüm ayarları yapılmış ve test edilmiş bir Graph Database kurulumunda yardımcı olmaktadır.  Hadoop Entegrasyonu konusunda da tecrübelerini paylaşmaktadır.