İşletme Zekası

SPP42, sizlere İşletme Zekası uygulamaları konusunda her türlü danışmanlık ve uygulama desteği sağlamaktadır. İşletme Zekası, bir yazılım değil bir süreçtir. Bu sürecin şekillenmesinde ve gelişmesinde SPP42 sizlere tüm birikimini sunmaktadır.

SPP42, İşletme Zekası olarak geliştirdiği yazılımları, SOA yapısına uygun olarak sunduğu için, farklı sistemlere entegre edilmeleri de oldukça kolaydır. Bu sayede SPP42 müşterileri, isterlerse kendi sistemlerine SPP42′nin yazılımlarını entegre ederek, daha gelişmiş sistemleri kendileri için özelleştirilmiş olarak, en düşük maliyet ile sağlayabilmektedirler.

Karar Destek Sistemleri

SPP42 sizler için, veri kaynaklarınızda toplanan bilgileri, işletmenizde verdiğiniz kararlara temel oluşturacak ve daha net bir görüntü sağlayacak sistemleri, işletmenizde en az yapı değişikliği ile sağlamayı hedeflemektedir.

SPP42, geliştirdiği Karar Destek Sistemleri, SOA yapısına uygun olarak sunduğu için, farklı sistemlere entegre edilmeleri de oldukça kolaydır. Bu sayede SPP42 müşterileri, isterler ise, kendi sistemlerine SPP42′nin yazılımlarını entegre ederek, daha gelişmiş sistemleri kendileri için özelleştirilmiş olarak, en düşük maliyet ile sağlayabilmektedirler.

Big Data teknolojisi ile büyük verinizi analiz edebilir ve ister tek başına çalışan ister kurumsal uygulamalarınız ile entegre çözümler yaratabilirsiniz.